OCENY ZA MECZ: Chelsea 0:2 Brentford

Autor: Kuba Kowalczyk Dodano: 26.04.2023 22:43 / Ostatnia aktualizacja: 26.04.2023 22:43

Kepa - 3

Bez szans przy obu bramkach. Nie miał wiele pracy w przeciągu całego meczu, w 80’ prawie podał pod nogi przeciwnika na pustą bramkę, bezbarwny występ.

Azpilicueta – 2

Solidny w defensywie, w ofensywie oczywiste było, że nie wejdzie na optymalny poziom Jamesa. Na jego koncie bramka samobójcza, mimo że nie była jego winą w żadnym stopniu, przez nią ocena spada do 2.

Silva – 3

Najaktywniejszy ofensywnie obrońca, w obu połowach oddał strzał, w pierwszej nawet celny. Bez większych błędów w obronie.

Fofana – 3

Głupia żółta kartka w drugiej połowie po sprzeczce z Henrym. Bez większych błędów w defensywie, starał się też udzielać w budowie akcji.

Chalobah – 3

Najbardziej widoczny obok Chilwella obrońca w tym meczu. Solidny w defensywnie, w drugiej połowie, jako boczny obrońca w drugiej połowie dawał radę, chociaż większość akcji była prowadzona lewą stroną.

Chilwell – 3

Starał się atakować, ale nic z tych ataków i szarż nie wynikało. Aktywny, ale niedokładny.

Kovacic – 2

Fatalny mecz Chorwata. Ciągłe straty, niedokładne zagrania, zero pomysłu na przetransportowanie piłki do formacji ofensywnej.

Fernandez – 2

Pomoc nie funkcjonowała, a Fernandez wcale jej nie pomagał, nie zrobił praktycznie nic pozytywnego w tym spotkaniu.

Kante – 3

Kante, jak to Kante. Szarpał, próbował, ale dostosował się poziomem do reszty drużyny.

Sterling – 3

Lepiej, niż zazwyczaj, ale to nadal nie oznacza dobrze. Dryblował na skrzydle, ale potem fatalnie dośrodkowywał.

Gallagher – 3

Pierwsza połowa wyglądała w jego wykonaniu obiecująco, chociaż z biegiem meczu gasł. Zmieniony w 45’.

Mudryk – 2

Starał się być aktywny tak jak Sterling i po wejściu dobrze się zapowiadał. Później zaczął notować straty, a po jednej z nich padła druga bramka dla Brentford.

Aubameyang – 2

Kilka nieudanych prób strzału, w tym próba złamania sobie kręgu szyjnego podczas nieudolnej przewrotki. Jak każdy mecz Aubameyanga, do zapomnienia.