Skrót: Chelsea 0:1 Leicester City

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 15.05.2021 21:10 / Ostatnia aktualizacja: 15.05.2021 21:10

W finałowym meczu FA Cup Leicester City pokonało na Wembley Chelsea 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Youri Tielemans.

W pierwszej połowie The Blues mieli nieznaczną przewagę nad Lisami, ale nie potrafili jej wykorzystać. Po przerwie podopieczni Brendana Rodgersa zaczęli grać odważniej i częściej atakowali bramkę Kepy Arrizabalagi. W 63. minucie piękne uderzenie z dystansu oddał Youri Tielemans i jak się później okazało, było to trafienie na wagę triumfu w FA Cup.

Chelsea 0:1 Leicester City: